| DeiiaCherry01 a întrebat:

LA UN LAPTOP ASUS X59S:

- Ce capacitate si viteza de lucru are procesorul?
- Ce model, capacitate, vit. de lucru are placa de baza?
- Memoria are viteza de lucru?

... si oare care este componenta cea mai slaba a unui laptop?

MULTUUUMESC!

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Componenta cea mai slaba? Pai nu are componente slabe,are compinentele ce trebuie sa lucreze impreuna,dar fiecare are rolul lui acolo.
Procesor poate sa fie diferit,acelasi model poate avea procesor diferit, tu alegi ce doresti sau ce bani ai.
Daca vrei modelul ala, ar fi trebuie sa scrie pe el, ori la magazin pe eticheta.
Ar mai fi ce anume vrei tu sa faci cu acel laptop, pentru ce il folosesti.
Deci tu trebuie sa dai amanuntele astea, iar cei care se mai pricep iti pot spune in mare daca este bun pentru ce il folosesti tu sau nu.

Unde le poti gasi in calc? La device manager daca ai wind

| DeiiaCherry01 explică:

Sau unde le pot gasi in calculator?