| LoveMetin a întrebat:

La un pc cu procesor Intel pentium e6700 dual core 3, 2 ghz; 2/4 gb ram; sursa atx 450w p4; placa de baza gigabyte g41m combo si monitor 19" merge o placa video nVIDIA 1/2 gb ddr3?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti pune o placa video ddr3. Uita-te sa vezi ce ddr e placa de baza, daca e ddr3 atunci poti pune.

| trolololo a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă tăceai filozof rămâneai.

| Vasy0105 a răspuns (pentru trolololo):

laughing

| trolololo a răspuns (pentru Vasy0105):

De ce razi cocalarule?

| Vasy0105 a răspuns (pentru trolololo):

Cocalara-i Ma-ta eu radeam cum a zis ala ca daca are memorii ddr2 nu poate pune placa video ddr3

| trolololo a răspuns (pentru Vasy0105):

Asta nu e motiv de ras. Unele persoane nu se pricep la calculatoare. Nu toți s-au născut învățați ca tine.

| Vasy0105 a răspuns (pentru trolololo):

Da, ai dreptate, scuze pentru ce am scris mai sus oricum nimeni nu s-a nascut invatat.