| GAGAGAGA a întrebat:

La un telefon Samsung galaxy young, am dat la o imagine copiere in clipboard fara sa stiu ce insemna clipboard. Si acum nu stiu unde gasesc imaginea aceea, sau unde sa dau paste(daca inainte am dat copy in clipboard).Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa copiat in clipboard. Poti merge unde vrei (in memoria ttelefonului sau card) faci un folder, il denumesti si dai paste acolo.Din clipboard se copie acolo.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci copiere in clipboard e ca si cum se copie in mouse sau cam asa ceva, se pastreaza acolo ce ai copiat pana mergi intr-un folder anume sa poti da paste(lipire).

| MO_Ana_Maimutica_1973 a răspuns:

Clipboard unde gaseschool imaginea salvate in clipboard pa telefomul Samsung?