| Forna_Dragoș_1993 a întrebat:

La un Televizor Smart TV la care scrie in descriere "Conectivitate wireless: WI:FI trebuie sa trag cablu de internet la el sau se conecteaza wireless?

Răspuns Câştigător
| Algo098 a răspuns:

Se conecteaza wireless. Daca are si mufa pentru retea, ar trebui sa mearga si prin cablu.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca sa il poti conecta la wireless ai nevoie de adaptor wireless pe care il bagi in televizor, acel adaptor face posibilă conexiunea televizorului la wireless, fara acel adaptor nu poti face nimic.Si un adaptor costă vreo 200 lei la media galaxy.