| costy20 a întrebat:

La unele fisiere de pe internet cand dau sa le descarc imi apare un meniu cu horoscop, tonui de apel, etc si trebuie sa aleg una de acolo si sa dau bani ca sa mearga. nu exita vreo modalitate sa nu imi mai apara si sa se dascarce direct?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nu prea happy Alea se numesc '' Survey ''.
Cauta pe alte site'uri ceea ce vrei sa descarci, de multe ori imi aparea si mie, dar cautam in alta parte, sau mai asteptam pana mai uploada cineva happy
Si chiar daca platesti acolo, alegi un ton de apel, un joc pe telefon, e foarte probabil sa platesti degeaba.

2 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Cauta in alta parte fisierul respectiv.

| MyKkeyy a răspuns:

NU!