| LedaMB a întrebat:

La Wordpress după ce scriu un articol la New Post în care am mai multe paragrafe despărţite de câte un rând liber şi-l postez îmi scrie fiecare paragraf unul după altul, adică fără acel spaţiu. Însă când dau în la New Postul din Bară (nu cel de la Dashboard) merge, dar nu pot adăuga categorii. Şi când vreau să adaug categoriile, îmi scrie din nou paragrafele unul după altul.

Vă rog să-mi spuneţi dacă aţi înţeles ceva din ce-am scris, ce aş putea face să pot adăuga şi spaţii între rânduri şi categorii. FUNDĂ.

2 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Tagul html pentru spatiere este:text
sau, la fiecare inceput de paragraf scrii:textul doritsi apoi tasta enter, pentru a trece pe un alt rand.