| weapon a întrebat:

La xbox 360 slim 4 gb, cum pot folosi stick-ul pe post de hdd? cum procedez cu el? si de ce e neaparat nevoie sa bag jocul GTA 5 pe hdd, daca am?

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru a 43534 oara.
Gta 5 are doua dvd-uri. Un dvd are cam 8.5-8.7 gb. Xbox 360 are o singura unitate optica, deci nu poate sa citeasca decat un singur disc deodata.
Iar jocul, are nevoie de fisiere de pe ambele dvd-uri, nu doar de unul.
Asa ca pentru gta 5, daca nu ai hdd la consola(cum ai tu varianta 4gb), ai nevoie d eun stick de 16 gb. Pui stick-ul in consola(sa fie macar 10 gb liberi de pe stick), pui disc-ul 1 de la gta 5. O sa iti apara unde sa instalezi datele, alegi stick-ul si astepti. Dupa ce termina, treci si pui dvd-ul 2 in consola. Dupa, te poti juca.

| weapon explică (pentru sltlp):

Si scot stick-ul, il conectez la pc, il golesc si bag alt joc?

| sltlp a răspuns (pentru weapon):

Daca vrei dupa sa pui alt joc tot asa, care e pe 2 dvd-uri, da.

| weapon explică (pentru sltlp):

Dar daca jocul pe care vreau sa-l pun are 1 dvd?

| sltlp a răspuns (pentru weapon):

Bine ca nu raspunzi pe yahoo.
Daca are doar 1 vd atunci nu ai nevoie de nici un stick.

| Dady_Dadel_1999 a răspuns:

Si daca am 250gb merge fara stick?

| Georgy_Danny_1993 a răspuns:

Salutate! am si eu o problema cu 1 xbox360...am instalat de pe dvd pe usb nfs rivals dar cand incerc sa pornesc jocul imi cere din nou sa-l instalez, el fiind instalat pe un usb

| Georgy_Danny_1993 a răspuns:

Aveti idee dc nu merge?

| Csaba_Fulop_1968 a răspuns:

Salut am cumparat un xbox 360 specific fara hdd si am multe jocuri care imi spun ca n-am unitate de stocare dar eu am 2 sticuri usb fiecare de 16 Gb si nu ma lasa sa-l joc exe joc Halo2 stiti care ar fi problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Ce original ai fost cand ai zis ''Pentru a 43534 oara.''