| anonim_4396 a întrebat:

La yahoo messenger-ul asta nou, cand te uiti in lista, se vad numele celor offline scrise cu gri, se vad numele si avatarele celor online colorate, si se mai vad si unele nume si avatare care sunt in culori sterse... de ce se vede asa? (acestia sunt offline)

9 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Unii scrisi in culori sterse pot fii online dar pe inviziblle.

| onur a răspuns:

Username si cu smartdjs au dreptate nu ai arata pe aceia de pe invizibil.ai arata pe cei cu care ai vorbit macar 1-2 ori de cand ti-ai activat messul asta nou! Multumesc

| smartdjs a răspuns:

NU cred ca iti arata cine e pe invizibil, arat cei care au fost pe mess sau cu care ai vb u ultimadata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei care sunt "şterşi la culoare" au intrat recent. Nu e nicio legătură cu Invisible atâta timp cât Yahoo a pus această opţiune de ce să o anuleze cu o altă comandă?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc onur happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu ai pe nimeni pe haidiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti ramane poza de la avatar dupa ce ai vb cu ei...asa e la mnes

| optimista_5827 a răspuns:

Cica ar fi invizible. dar daca-i cauti pe net... e posibil sa ii vezi offline.

| Bixelle a răspuns:

Mai bine nu te lua dupa messengerul ala... daca vrei sa stii cine e pe invisible intra aici si afli :P www.persiangap.com... aici vei stii sg cine off, on si inv :P... succes