| ClaudiuStar a întrebat:

Laptop Lenovo B50-30 cu procesor Intel® Celeron® N2830 Dual-Core, 2. 16GHz, 4GB, 500GB, DVD-RW, Intel® HD Graphics, Microsoft Windows 8.1, Black este bun? mi-ar merge jocurile Gta 4?, FarCry3?, Assasin's Creed 3-4?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Gpu integrat. Nu ai sa vezi jocuri pe el.
Ce buget ai?

| Jipa95 a răspuns:

Aoloo ai si pretentii de jocuri pe toaster-ul ala. Gta san andreas nu iti mai place? Jocuri de genu merge pe ala.

| RaduTN a răspuns:

Nu este bun.Are procesor slab si placa video este integrata. Spune-mi bugetul si iti pot recomanda un laptop in functie de banii pe care ii ai.

| Sk8terBoy a răspuns:

Cu placa video integrata, nu o sa-ti mearga jocurile alea... trebuie sa cauti un laptop cu placa video DEDICATA. Uite aici o lista: http://bit.ly/1suwqmE