| aaaaaaa a întrebat:

Laptop sau desktop? am vazut la altex un laptop la acelasi configuratiecu un pc la acelasi pret deci care e mai bun? pentru jocurii da nu ma joc mult ascult muzica vad filme se inclazeste repede laptopul vara

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

PC-ul e mai performant cu siguranta, daca e la acelasi pret cu laptop-ul. Eu zic sa alegi PC-ul daca nu ai neaparat nevoie de portabilitate.

| Aero a răspuns:

Pfff... ce mai solutie, dar ce sa fac eu acum? sa te contrazic? banii sunt ai tai!tongue

NOname
| NOname a răspuns:

Eu as alege laptopul. Desi se incalzeste, ceea ce poate fi rezolvat, din punctul meu de vedere, are mai multe avantaje decat un desktop. Merita! Tu alegi... Succes!winking

| Simon a răspuns:

Daca nu il folosesti foarte mult pentru jocuri iti recomand laptopul. Se va incalzi, dar sunt foarte multe accesori pe care ti le poti achizitiona si care-ti vor fi de folos, ca exemplu o masuta pentru. laptop cu coolere (gasesti si pe okazii.ro asa ceva.). Succesuri in alegerewinking

| SentimenteColorate a răspuns:

Alege ce iti place tie succes te pup

| TraficDeMentosane a răspuns:

Eu una as alege PC'ul... dar uh alegi ce vrei uhwinking

Răspuns utilizator avertizat
| EBE a răspuns:

Deci laptopul e scump pentru. ca are un avantaj, e mobil, dar desktopul dupa parerea mea e mai bun. compara si tu procesoru nr. de rami etc. big grin bftwave