| Cristi9025 a întrebat:

Laptop-ul Toshiba Satellite P70-B-11P http://m.emag.ro/......DH0WZYBBM/
Este bun pentru gaming?

Răspuns Câştigător
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Odată ce ai spus laptop, ţin să te informez că mai ales laptop-urile nu sunt recomandate pentru gaming! De ce? Dintre toate programele jocurile scurtează durata de viaţă a unui laptop, varianta optimă pentru jocuri sunt unităţile desktop. Aşadar sistemul acesta e destul de bun şi posibil să ruleze majoritatea jocurilor disponibile pe piaţă în momentul de faţă, deşi am văzut un comentariu de la un client dezamăgit!