| anonim_4396 a întrebat:

Laptopu meu a inceput sa scoata niste sunete ciudate. Cateodata face si ca un greier rolling on the floor Cam ce ar putea avea?

10 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Ai un laptop talentat, fii mandra.
Daca nu l-ai curatat de mult du-l la un service, e cateva zeci de le in general si nu te doare capul.
Daca e de la Hard=disk e mai complex, oboseste si trebuie' schimbat.
Bafta

| Minks a răspuns:

Probabil hard-ul da semne de oboseala. happy

| Minks a răspuns:

O vizita pe la service, unde poti primi un raspuns concret.

| Andruşcă a răspuns:

Ar fi cazul sa-l curenti de praf.

Desfaci carcasa de pe ventilator, iei aspiratorul, il dai la puterea cea mai mica si dai acolo pana iei tot praful.

| laptopnews a răspuns:

E recomandat sa il cureti de praf odata la 6 luni. Recomandarea ar fi sa mergi la un service pentru a rezolva problema! Succes!

| jhonny999 a răspuns:

Acele sunete se numesc beep-uri care se propaga printr-un speaker intern, si ne avertizeaza caci o componenta Hardware este defecta.
Sugestie; Mergi cu el la un Service Autorizat.

| PerfectInsanity a răspuns:

Greieri in el laughing (scuze nu vreau sa fiu nesimtita dar e amuzant)
nu stiu, du-l la cineva specializat sa te ajute

| kinezul007 a răspuns:

rolling on the floor))) ce tare schimbai hardu

| NONAME077 a răspuns:

Are limbrici

| RazvanBaranguta a răspuns:

Sintromul greierului nebun rolling on the floor