| Marius1789 a întrebat:

Laptopul Acer Aspire E5-572G-58KY este bun cât de cât la jocuri? Vreau să îmi spuneți părerea voastră, să nu omiteți nimic din specificațiile lui(l-am găsit la 2000 de lei).

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Are un singur dezavantaj, are drivere numai pentru W8.1. Daca vrei alt sistem, trebuie sa cauti separat pentru fiecare componenta si nu cred ca vei gasi. Daca te impaci cu W8.1 merita, daca nu, nu risca sa ramai cu un laptop pentru care nu gasesti drivere. Sunt destui care au luat tepe. Eu l-as cumpara si in timp as instala inca 4 gb ram si un SSD.(HDD de 1 TB la 5400 rot/min. e slabut).

| CinevaNou a răspuns:

Mi se pare cel mai ok la cat costa. Acuma sa nu te astepti la cine stie ce... mai ales vara.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Eu zic ca este.