| VIKZ a întrebat:

Laptopul asta e bun pentru Gaming? Cu toate ca intra la categoria Home! http://www.pcgarage.ro/......-630m-2gb/

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu chiar. ala e mai mule pentru photoshop/vegas/filme

| CataC a răspuns:

Salut
Nu e pentru gaming, desi componentele ti-ar permite sa te joci.
Nu are racirea corespunzatoare, il chinui daca te joci.
In shcimb iti merge far aprobelme orice altceva, gen grafica, filme hd, etc.
Bafta

| TrickThis a răspuns:

Da e foarte bun si de gaming, are si 17 inchi, are si video dedicat foarte bun, ai si procesor foarte bun care are si video integrat hd 4000 care duce si ea la rezolutii si detalii mici, cam orice joc. Merita.

| Adyfloras a răspuns:

E foarte bun deoarece are i7 si 8 gram iti suporta orice.

| HateN a răspuns:

Da e foarte bun vad ca are si Intel core i7 eu ti-as recomanda sa-l cumperi.