| Andreasx a întrebat:

Laptopul imi recunoaste wifi dar nu se conecteaza desi am bagat bine parola.Ce e de facut sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Pune sa vezi porola cand o scrii, sigur ai gresit-o sau nu o mai stii. daca apare reteaua wi fi inseamna ca e ok placa. Daca tot nu merge da un restart la laptop si incearca din nou

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cat de vechi e laptop-ul?
incearca sa pui pe router WPA nu numai WPA2

| Speranta12 a răspuns:

Ce* e de facut sa mearga si nu care e de facut sa mearga.

| Andreasx explică (pentru Speranta12):

Neatentia sau ma gandeam si la altceva.Se intampla?

| Alexz61 a răspuns:

Vezi poate are o problema router-ul, daca nu, e stricata placa de retea de la laptop

| DeividRupeCodu a răspuns:

Salut, Andreasx as avea si eu o intrebare ce Windows folosesti?