| lucy4car a întrebat:

Laptopul meu Dell are o problema, cred eu cu racirea.Se stinge foarte des iar in partea stanga sus se incalzeste tare si miroase putin a incins. L-am dat la curatat si acum parca se incalzeste si mai tare. E o problema generala la aceste laptopuri cu aceasta marca?

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Cumpara un suport cu racire suplimentara ca este la un pret derizoriu.
urmarese lin-kul http://www.calculatoare.anunturi.aaz.ro/......NTILATOARE

1 răspuns:
| adyalex97 a răspuns:

Iti recomand sa nu mai stai cu laptop'ul in pat(daca stai) ci sa te pui cu el la un birou deoarece se supraincalzeste ventilatoru' funda?