| SadBoyForever a întrebat:

Laptopul meu nu mai citeste CD-uri care poate fi problema?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Unitatea optica ar putea fi problema! Mergi la un service autorizat cu el! Succes! http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

| soul2soull a răspuns:

Ia si sterge lentila laser scoti sertarul si stergi lentila laser cu o carpa moale si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu o problema cu cd -urile
vezi sa nu fie banda de la el sau acea lupa sa fie murdara

| sorinae a răspuns:

Trebuie sa verifici placa din inauntru sa vezi ce nu functioneaza!

| Flower02 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, e de la carcasa de CD-uri. A trebuit sa o schimb cu alta de la o alta unitate ca sa imi mearga.
Edit: Scuze, abia acum mi-am dat seama ca tu ai zis ca e de la laptop. Acolo nu stiu daca e aceeasi problema.

| Agapov_Alexandru_1994 a răspuns:

Nu-ti merge hard discku trebuie schimbat sau daca nu poate de la hard disck e ceva de genu un ochi uman trebuie sa scoti hard discku din unitate sal dezmembrezi si sa stergi acel ochi dar cu bat de urechi si alcool sanitar