| NoahKaan a întrebat:

Laptopul poate avea de suferit daca ii instalez de multe ori windows de pe un stick?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca il formatezi in continuu, maxim hdd-ul/ssd-ul poate "suferi"; in rest, mai nimic.

| Simpatic a răspuns:

NU

| RAY a răspuns:

Din contra acel stik trebuie bagat din cand in cand intr-un laptop, pc

| Crackman a răspuns:

Nu

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

In ceea ce priveste software-ul, nu. O singura versiune windows va ramane activa ca si sistem de operare. Acum, depinde si cata memorie ai. Nu sunt chiar mici sistemele de operare sa stii.