| bmb43 a întrebat:

Laptopului meu i s-a ars placa de baza de curand si as vrea sa imi iau unul nou, doar ca parintii mei cred ca o sa il stric si vor sa imi iau calculator.
Care imi puteti da si mie o lista de ce sunt mai bune laptopurile decat calculatoarele?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu exista asa ceva. Cine inventeaza astfel de motive e bou. Asa-zisele avantaje ale laptopurilor palesc instant in fata dezavantajelor cu care vad ca ai facut deja cunostinta, in forma aia nasoala.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cine ti-a spus tie ca porcariile de laptopuri sunt mai bune decat calculatoarele? In afara de mobilitate, nu au nimic in plus, din contra, au numai dezavantaje! Cap aveti, minte va mai trebuie!

| CPAElites a răspuns:

Ai tinut laptopul pe pat?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Laptopul este bun ca ocupa loc putin il poti folosi oriunde si este protejat impotriva caderilor de tensiune, are wireless din fabrica.
Dupa aceea are doar dezavantaje.

| WLMA a răspuns:

Daă vrei să nu se mai încingă așa tare, cumpără pentru el un cooler: http://bit.ly/1YY6Txp

| Jmecherosu14 a răspuns:

Cumpara pc pentru ca nu se incinge asa de mult cum face laptopu! Poti sa ii pui coolere de racire imense, daca te joci si ai componente performante fps-ul e mult mai mare!

Cumpara-ti pc!

| darrio2007 a răspuns (pentru Jmecherosu14):

Daca stii sa folosesti un laptop nu se incinge.Stai linistit.Sunt deja la al doilea in decurs de 8 ani.Al doilea e cumparat de o saptamana. Celalalt s-a invechit tehnologic si atat.