| KaanNoah a întrebat:

Laptopurile voastre in cat timp se aprind?

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

N-am incercat inca, dar cred ca e in functie de focul in care-l as baga. big grin

| bogdan324 a răspuns:

Nu se aprinde

| RAY a răspuns:

Am ssd - 5 secunde, pe un hdd 10-15 secunde

| gabicoo a răspuns:

Dacă pui benzina pe el se aprinde in 2 secunde și începe să ardă după 5!

| flixbuster a răspuns:

Tu cat de mica o ai?

P.S. De latenta aprinderii laptopulii intreb...

| GPA a răspuns:

În cât timp bootează, nu se aprinde nimic laughing

În aproximativ 4 secunde se finalizează secvența de boot (pe un NVME) pe quick-boot.

Răspuns utilizator avertizat
| morfeo a răspuns:

4.4 secunde in task manager (SSD)

| SasaSasa2000 a răspuns:

1 minut sit :-(

| Csander a răspuns:

Cu ce anume te-ar ajuta daca ai sti asta?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Csander):

S-ar da mare cu al lui. Ca sa raspund intrebarii, se aprind toate luminitele instant. Sub o juma' de sfert de secunda cand apas pe Power. Ca booteaza in vreun minut si ceva, asta e partea a doua. E totusi o antichitate de 10 ani si cateva luni...winking

| Orhidee99 a răspuns:

Laptopul meu se aprinde in maxim un minut.