| DiaDiana9 a întrebat:

Leptopul se deschide si imi arata doar imaginea de fundal.Nu pot face nimic, normal ar trebui sa ma lase sa bag parola. Mi s-a mai intamplat asta dar dupa un timp sau dupa ce il bagam in priza isi revenea ma lasa sa bag parola si totul era bine.Precizez ca el e incarcat. Ce as putea face?

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Incearca sa bootezi in safe mode si sa-i dai un restore ( atentie, vei pierde date ). Sau sa faci un reinstall de windows ( e cel mai rapid si eficient ) asta daca nu sunt ceva probleme hardware cu el. Succes