| ElisssssaMihaelaConstandache a întrebat:

LG 32L J610V
Buna ziua.Cam cu ce pret s-ar vinde un televizor cu marca de mai sus cu diagonala 32 cu 80 cm? A fost folosit jumatate de an si are wfi integrat

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu cred ca in jur de 700 lei. Eu asi incerca cu 800 lei negociabil. Un produs nou, o data scos din magazin, abia il mai poti da cu 80-85%. Al tau deja are o jumatate de an de folosinta.

| sierra1 a răspuns:

Tu câți bani ceri pe el

| johnnny123 a răspuns:

Daca este in stare perfecta si are acte si garantie, probabil ai putea sa-l vinzi cu 60-70% din cat ai dat tu pe el.

| Panamax a răspuns:

Are pret mediu in magazin 1200 lei deci se poate vinde cu 700-800 lei.

| NuCitescNotificari a răspuns:

E 1100 ron la reducere, pe un anumit site
https://www.ideall.ro/......0V--189359
Fara reducere e 1800ron. Deci, daca e folosit, ar trebui ca pretul sa fie cam in jur de 1000-1400ron