| Apollo200 a întrebat:

LG G5 sau Motorola Moto Z?

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

LG

| Apollo200 explică (pentru gelu1970):

De ce?

| gelu1970 a răspuns (pentru Apollo200):

Pune mana si cauta orice comparatie intre cele doua. LG e superior in toate caracteristicile, exceptie capacitatea de stocare interna. asta daca te referi la un Motorola de 64 gb. in rest Motorola e inferior tehnic.

| Apollo200 explică (pentru gelu1970):

Ambele telefoane au aceleași specificații hardware : procesor snapdragon 820, 4 GB RAM, 32 GB de stocare, ambele au camere cu pixeli de 1.12 μm, și display 2k + că amândouă sunt modulare. Nu știu cum poți să spui că LG e superior, probabil pentru că LG are mai mult marketing. Tocmai de aceea sunt indecis, pentru că sunt foarte asemănătoare.

| gelu1970 a răspuns (pentru Apollo200):

Motorola are rezolutia mai slaba, bateria mai slaba, camera foto mai slaba, etc. eu cred ca tu nu citesti ce trebuie sau ai o slabiciune pentru Motorola. eu ti-am raspuns corect. tu cumpara ce vrei.

| Pop_Alex_1973 a răspuns:

Lg g5 este mai bun

| Apollo200 explică:

Vreau argumente