| elena24gjike a întrebat:

Lucruri utile pe care sa le faci pe pc?
in afara de jocuri si chestii de genu

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Pe PC poti sa inveti, in mai multe feluri, de exemplu sunt cursuri de la universitati prestigioase (numai cursuri introductive) si tot felul de alte cursuri. Poti sa citesti, eu am abonament platit la o biblioteca foarte buna. Stiinte sociale. Poti sa citesti carti care au ajuns in patrimoniul umanitatii, pe Gutemberg project. Si multe altele.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se pot scrie documente, evidente, carti,
Se pot face proiecte de masini, cladiri etc.,
Se pot comanda diferite echipamente,
Se pot prelucra poze, filme, muzica,
Se poate naviga, comunica si socializa pe internet,
... iar in timpul liber se poate si juca happy

| RAY a răspuns:

Poti invata o limba straina, poti invata despre web desigen, html sunt multe de invatat

| Eduard619 a răspuns:

Programare.
Design de siteuri

| udrescuf a răspuns:

Documentarae mult mai rapida, privirea filmelor la o rezolutie mult mai mare, jocuri video online, muzica, etc.

| JustAskingBruh a răspuns:

Web Design, Digital Draw etc

| Nicolescu_Mircea_1998 a răspuns:

Proiecte scolare.

| Nicolae_Ion_1993 a răspuns:

Salut daca vrei ceva amuzant poti sa editezi poze in Photoshop si sa le trimiti prietenilor( ca sa rada)