| marian5946 a întrebat:

Luna urmatoare mi se termina contractul de internet cu romtelecomul si ma gandeam sa imi iau un stick de la RDS mai precis Digi Net Mobil Standard Plus, credeti ca e bun pentru un calculator?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trece de la net pe cablu la net pe stick

| Jipa95 a răspuns:

Stick ia-ti doar daca ai laptop si vrei sa te deplasezi cu el undeva. Este foarte slab stick-ul, stai mereu dupa semnal agatat cu el pe pereti, ca altfel nu prinde semnal ca si la un telefon. Iti spun asta din propria experienta.

| cristimihailov a răspuns:

Salut, te-as sfatui sa NU iti iei stick.

Merge greu in comparatie cu sarma.

| Atat_Melek_Shi_1965 a răspuns:

Este foate bun ia-l pe acesta am si eu

| Aparaschivei_Codrin_1990 a răspuns:

Eu am stick de la Digi...si...nu is prea multumit, adica na, merge binisor, dar cand sunt ff multi care au stick in zona ta si sunt conectati la net, netul merge ff prost sau daca iesi in afara orasului(undeva in mediul rural) netul merge greu. Asta a fost pareerea mea happy Sper ca te-am ajutat