| anonim_4396 a întrebat:

Luna viitoare vreau sa imi cumpar un telefon nou ce ma sfatuiti sa aleg?
Pana acum m-am gandit la Telefon mobil ASUS ZenFone 3, ce parere aveti despre acest telefon?

Răspuns Câştigător
| WLMA a răspuns:

E un telefon bun și capabil, dacă mă lași eu ti-aș recomanda LG Nexus 5X. 1250 Lei https://goo.gl/HK0dgf Ți-l recomand dacă vrei să-l păstrezi mai mult, telefonul este creat de LG în colaborare cu Google, e mai special pentru că telefonul a fost lansat pentru a arăta câte de bun e Android 6.0 (in momentul de fata telefonul are update la 7.1.1). Partea bună e că are interfața Android curată ceea ce înseamnă că nu va avea lag sau nu va merge greu chiar și după mult timp, eu îl am de 1 an și nu i-am dat reinițializare nici măcar odată și merge perfect deși l-am folosit foarte intens. Față de Zenfone 3 are specificații mai slabe dar calitatea se va vedea în timp.

4 răspunsuri:
| Alinsv_Alin_1995 a răspuns:

Orice telefon iti vei lua fii atenta la memoria telefonului! sunt aplicatii acum care tot cer actualizare peste actualizare si ocupa spatiu..bafta

| liliana77any a răspuns (pentru Alinsv_Alin_1995):

Mi-am luat, am 32 de gb.

| Alinsv_Alin_1995 a răspuns (pentru liliana77any):

Ce telefon ti.ai luat? daca nu te superi

| liliana77any a răspuns (pentru Alinsv_Alin_1995):

Asus zenfone 3.