| Lorenzo1 a întrebat:

M-a sunat ceva mai devreme un numar cu prefix de Albania la care nu am raspuns si nu am sunat inapoi.Sunt in pericol?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu răspunde la necunoscuți. După ce inchide, blochează numărul.

| anonimg a răspuns:

I-as fi dat un raspuns folositor si inteligent lui sadrian46, dar nu pot pentru ca m-a blocat.
Ce spus el este bine: sa nu raspunzi, si apoi sa blochezi numarul; adica sa il adaugi in lista neagra.

| GouDidodino a răspuns:

Nu, ignoră apelul. Doar daca suni inapoi o sa te taxeze grav

| Lorenzo1 explică (pentru GouDidodino):

De pe abonament sigur nu.De pe o cartela reincarcabila presupun ca nu se inampla nimic...

| GouDidodino a răspuns (pentru Lorenzo1):

Încearcă daca chiar vrei sa afli

| MagicOneT a răspuns:

Doar sa nu suni inapoi.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Sa nu fie cu taxa.Atentie mare.

| elvissan12 a răspuns:

Sa nu suni inapoi