| AppLeSiAtat a întrebat:

M-am apucat si eu de youtube. Si cand zic ca m-am apucat o zic serios deoarece vreau sa ma tin, am calitate audio si video buna zic eu... dar nu cresc mai deloc in abonati. Stiti vreo metoda sa cresc? Sau vre-un youtuber care imi poate face o promovare dar nu cu bani... cu orice altceva dar nu bani. poate fi si gratis. laughing o sa va pun si link ul de la el. sper sa nu fac reclama. Multumesc anticipat, ofer funda!
https://m.youtube.com/channel/UCNXiZeVZusLmJeda46800OQ

4 răspunsuri:
| Voro a răspuns:

Cum spune si Alexandra de mai jos, toti youtuberii care au la momentul actual un succes in ''job-ul'' asta au plecat de jos, toti au avut hateri, toti au muncit, nu a avut nimeni sute de mii de abonati de la inceput. Fa clipuri amuzante, cu efecte, chestii. Distribuie-le peste tot si vor venii abonatii daca faci treba buna. Ai incredere in tine si nu ceda, succes!

| AppLeSiAtat explică (pentru Voro):

Ok. O sa incerc. Multumesc mult de sustinere happy

| JustMeAlexandra a răspuns:

Poti sa-i spui Tequilei (Bianca Adam) sa-ti faca promovare, sau lui Ilie's vlogs.Sunt niste vloggeri foarte tari.Sau daca nu, poti posta din ce in ce mai des si videoclipurile sa le distribui pe Facebook, astfel vei face mai multi abonati. Tine minte, toti vloggerii cunoscuti si cu multi abonati au plecat de jos, deci nu-ti pierde increderea in tine.Mult succes!

| AppLeSiAtat explică (pentru JustMeAlexandra):

Iti multumesc pentru sustinere. Fiecare episod l-am postat pe youtube dar nu prea da randament. happy Si postez in fiecare zi. O sa incerc sa vad daca fac cumva promovari.