| fugi5555 a întrebat:

M-am logat pe telefonul mamei pe Instagram și ea acum primește toate notificările mele, cu toate ca m-am deconectat de pe contul ei, am dezinstalat aplicația..am făcut orice.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu am o astfel de aplicatie. Dar din ce cunosc, trebuie ca mai intai sa te deloghezi din aplicatie, si mai apoi poti sa o stergi sau nu.
La urma intri prin setarile aplicatiei si vezi daca se poate sterge toate datele din ea. Simpla dezinstalare nu ajuta cu nimic in majoritatea logarilor de pe orice aplicatie Android, windows, etc.

| Ineys a răspuns:

Cred ca te-ai logat pe browser? Chrome iti zice ceva?

| fugi5555 explică (pentru Ineys):

M am logat pe aplicație