| Johhhhhhhhn a întrebat:

M am logat pe un telefon al unui prieten pe Youtube iar acum are acces la contul meu, cum fac sa l inlatur?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Sa schimbi parola.
sau
intri la Contul meu/Conectare si securitate/ Dispozitive folosite recent/Examinati dispozitivele/ click pe telefonul cu pricina apoi pe Eliminati.

| Johhhhhhhhn explică (pentru Lioana):

Merci

| Johhhhhhhhn explică (pentru Lioana):

Prin,,eliminati,, te referi la erasing?

| Lioana a răspuns (pentru Johhhhhhhhn):

La mine apare in romana. Dacă ai setat limba engleza pe cont, probabil apare " erasing"

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine apare in romana. Dacă ai setat limba engleza pe cont, probabil apare "erasing"

| Johhhhhhhhn explică:

Dau funda, pls help