| Chioreanu a întrebat:

M-am pus și am sters niște fisiere din calculator ca aveam memoria în partiția C aproape plina! Și când am dat sa intru pe Fortnite îmi arata o eroare cu grafica (placa video), pe minecraft îmi dă crash încontinuu, pe gta sa nu merge sa intru iar pe cs 1.6 am o grafica ca naiba.Eu zic ca am facut pe deșteptul și i-am facut ceva calculatorului! Ajutați-mă!

1 răspuns:
| elcosmin a răspuns:

Instaleaza directx, Microsoft visual, si daca atunci cand pornesti jocul zice "fisierul ddl... lipseste" atunci trebuie sa descarci numele fisierului si sa il bagi in program files. Gasesti tutorial pe Youtube