| Lala20 a întrebat:

M-am trezit dintr-o data cu carcasa crapata, la Samsung Galaxy S3 Mini! Ceva de genul: http://gizmo.md/2012/07/samsung-galaxy-s3-cu-carcasa-cra pata-din-senin/ (pe laterala, in zona argintie!). Ati mai patit asa ceva? Mentionez ca nu l-am scapat sau ceva de genul, si de abia il am de 2 luni. Exista folie de protectie laterala? Sau o fi din cauza faptului ca e prea "stramta" carcasa?

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Nu il mai tine in buzunar stramt de la asta e si eu am patit-o

| Lala20 explică (pentru BlackBoyHD):

Nu l-am tinut in buzunar pentru ca am husa flip si nici daca as vrea, nu mi-ar incapea!

| BlackBoyHD a răspuns (pentru Lala20):

Atunci chiar nu stiu de ce s-a intamplat asta sorry