| anonim_4396 a întrebat:

M-au blocat pe Facebook ca să nu mai pot accepta cererile de prietenie, primesc prea multe multe cica e spam. Când o ma lase? De 1 zi nu pot accepta nimic

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

"cica e spam"

Evident ca e spam. Chiar crezi ca esti o celebritate atat de mare incat sa primesti 5000 de cereri de prietenie reale in 2 zile?

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru johnnny123):

Sunt reale, oameni reali laughing fiind fata toți bătrânii se găsesc

| Alverto a răspuns:

Tot ce poți face e să le trimiți un mesaj in engleză si sa le explici cum sta treaba.
De cele mai multe ori ban-ul dispare după o zi, dar poate dura pe o perioadă nedeterminată.

| Adrian5575 a răspuns:

Oricum numai poti sa accepti pentru ca ai ajuns deja la 5000 de prieteni.

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru Adrian5575):

Am făcut alt cont )) vreau sa vad la cate ajung

| anonim24248 a răspuns:

Le trimiti o cerere sa te deblocheze.Perioada in care te au limitat nu este un fixa, poate dura 1 zi sau 1 luna sau si mai mult