| armageddon22 a întrebat:

Ma ajuta careva cu un raspuns?
ieri am instalat eu windows-ul unui prieten (xp) am facut tot tot in afara de ceva nu avea cd-urile cu drivere si am instalat de pe cd-ul meu de 3d graphica ...si nu mergea cd-ul in calculatorul lui

Am incercat sa caut pe net un driver pentru grafica 3d si nu am gasit functional.

va rog imi recomandati rapid unu?
ca, sa stiti nu am bagat nici 1 driver pe el deci toate care ar trebui sa le bag!

2 răspunsuri:
| ƳourMind a răspuns:

Descarca 3dpChip si iti va cauta automat driverele.Tot ceea ce trebuie sa faci este sa alegi sistemul de operare si sa le instalezi.
Bafta!

| armageddon22 explică:

Ok am sa vad in 1-2 ore....mercy