| iRaspuns a întrebat:

Ma ajuta cineva sa imi creez un site web pe google?
Va rog mult! Dau fundita si o mica reclama pentru utilizator de incredere.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe Google nu poti crea un site, el insusi este deja un site.
Daca vrei sa faci un CONT pe Google, atunci te inregistrezi ca si pe Facebook sau orice alt site.

| adrianwebdev a răspuns:

Te referi la un blog gratuit pe google de aici : https://www.blogger.com/?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fii mai clar in ceea ce doresti.

ce zici tu acolo nu are nicio logica.

| userul7200 a răspuns:

Nimeni nu te va ajuta pe gratis. Poti face un site web cu alte site-uri gen Weebly dar nu sunt asa complexe ca si limbajele de programare cum ar fi PHP, HTML etc.

| PainTech a răspuns:

Cauta pe google,, Google sites'' sau,, wix.com'' sau chiar,, Blogger''. Acestea ofera servicii gratuite! Da-mi mesaj pe privat cand il faci! Vreau sa vad cum iese...

| NAT0 a răspuns:

Ai nevoie de o firmă de host și trebuie să plătești pe fiecare lună.
Site-ul îl faci cu coduri html5.
Nu vreau fundiță, vreau să-mi iasă numerele la 6/49 acum. :c

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru userul7200):

HTML nu e limbaj de programare, e limbaj de scripting si ceea ce reiese din site uri precum Weebly e tot HTML

| Brotacelul a răspuns:

Http://www.ucoz.ro/register?pguid=4176838743 - iti ofera cele mai multe optiuni.