| cristian144 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste casti Logitech G430 7.1 surround? Le-am luat de pe olx le am de aproape un an cred nu stiu exact, si cel de la care le-am cumparat nu mi-a trimis adaptorul usb, sau cd cu drivere. Si pentru asta, eu a trebuit sa scot boxele,
sa bag castile, dar nu au fost detectate ca Logitech G430 Sau macar G430 trebuia sa scrie acolo la playback device nu am entry cu G430, Le am puse pe Realtek Audio Device. In device manager la sound and audio drivers nu e niciun
Logitech G430 entry acolo. Nu mi-l detecteaza nici in Logitech gaming software si nici Firmware nu pot sa bag de pe site ca zice ca nu le am conectate. Ele merg, merge si microfonu da nu le detecteaza cum ar trebui. Ma ajutati cu chestia asta?
funda daca merge

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Calculatorul nu poate identifica un device pe iesirea audio de pe placa de baza, ai nevoie obligatoriu de adaptorul usb pentru asta. Din pacate asta e problema.