| BCosmin14 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine sa imi aleg o placa de baza? Vreau sa imi fac un PC de gaming in 2500 de lei si placa de baza nu stiu cum sa o aleg ca sunt foarte multe. Procesorul e AMD FX-6350.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca ce ti-a dat domnu CristinaIoana10(da, e un baiat cu jumatate de creier, il daore fix in 10 de ce recomanda, importanta e afilierera) nu o sa fie compatibil.
http://bit.ly/1pEanqD majoritatea is compatibile, daca nu toate. Cu 2500 lei eu insa as merge pe un Intel.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru sltlp):

Cu 2500 poti sa iei ori un i5 4460 ori un fx 8320 tongue

| FatUglyVirgin a răspuns:

Ai cumparat deja procesorul? e la fel ca 6300 numai ca mai scumplaughing

| BCosmin14 explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu l-am cumparat. Mersi de avertizare