| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Ma chinui de ceva timp sa gasesc poze din orasul Petrosani... dar nu orice poze... poze de pe strada oituz...si este undeva in oras o scoala neterminata si nici nu se va termina vreodata acea scoala...as vrea poze din locurile astea 2 dar nu stiu cum sa caut am cautat pe google in imagini dar n-am gasit nimiccryingcryingchiar imi trebuie pozele stiti vreun site?

2 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Nu, nu stiu dar daca esti din Petrosani, de ce nu faci tu poze? Nu te costa nimic, si asa le faci cum vrei tu.Sau daca cunosti pe cineva de acolo, roaga sa faca el/ea poze pentru tine, si sa ti le trimita pe messenger.

Salutari.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut mai ancearca nu-ti pierde speranta stii ca ia moare ultima mult succes an continuare