| Ocneanu_Sorin_2001 a întrebat:

Ma inrebam cu cat as putea sa vand un Asus M31AD?
Link: https://www.pcgarage.ro/......b-freedos/

Il am de ceva timp (2 ani si cv) si ma gandesc ca ar fi bine sa il vand si sa mai pun ceva bani sa imi iau altul(pe piese).

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Este unul de vanzare pe OLX si cere 2200 de lei deci se vinde in jur de 2000 maxim, deci pierzi aproximativ 1000 de lei. Alt pc mai bun te duce la peste 3500 de lei, deci sfatul meu este sa schimbi doar placa video si eventual sursa daca nu duce noua placa video. Procesorul tau este inca bun si ram ai suficient, eventual scoti placa video la vanzare, pui diferenta si gata ai pc pe piese.