| Kanpeki a întrebat:

Ma joc Mobile Legends folosind data (internet de la Orange) și când întru într-un meci îmi arata conexiune instabila adică câteva secunde e cu verde, apoi cu rosu și tot asa. Nu cred ca e de la internet pentru ca în rest pot sa ma uit pe YouTube in 1080p fără probleme. Vreo idee de ce se întâmplă asta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este posibil sa ai semnal slab pentru conexiune d internet, dar la fel poate fi si de la suprasolicitarea procesorului cu jocul + alte aplicatii /functii pornite in acelasi timp.

| Allen1999 a răspuns:

Ba da e de la internet.De la altceva n-are ce sa fie.Depinde si cate liniute ai si daca routeru transmite pe toata suprafata casei.Sunt multi factori.Eu zic ca routerul e devina.

| Bula a răspuns (pentru Allen1999):

rolling on the floor Vaaaai! rolling on the floor
De cand merge conexiunea de date prin router? laughing