| arusoaieidaizo a întrebat:

Ma jucam linistit pe calculator si dintr-odata a picat curentul in TOATA casa pentru o secunda.Pc ul meu s-a oprit si a pornit singur imediat ce a revenit curentul. Problema este ca inainte nu aveam probleme cu pc ul iar dupa ce a picat curentul nu mai simtea pc ul cablul lan.Am incercat sa misc cablul ca sa il simta si nu il simtea.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| gamersamp12 a răspuns:

Ai nevoie de o placa de retea (net) pentru ca cea de pe placa ta de baza s-a ars.