| Luca77777777 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Am pus un anunț pe olx și la scurt timp am primit un link de genu www.etc.club și eu ca prostul am intrat pe el fără sa schițez. Trebuie sa ma îngrijorez? Imi pot face ce va la tel adică sa între in el sau ceva, nu știu ce sa fac doar am intrat și am ieșit pe loc?

1 răspuns:
| grindina a răspuns:

Dupa cum cred ca ti-am raspuns mai devreme, poate sa iti ia ip-ul si destul de posibil sa iti infecteze telefonul, depinde de intentiile lui.

Here you go: https://www.bleepingcomputer.com/......a-website/