| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Am un laptop 'compaq' si se tot inchide chiar daca il tin pe ventilator. Nu il tin niciodata pe pat sau nu il tin pe mine.Se incalzeste foarte tare in partea stanga... Chiar arde... Stiti ce as putea face? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Curata cooler-ul, apoi cumpara un cooler extern.bafta.

1 răspuns:
| Crysty1996 a răspuns:

SAll asa a patit un prieten de-al meu si la dus la reparat iau schimbat ventilatoarele si cand la adus de la reparat m-am jucat pe el crysys 2 cu toate detaliile la mazim vreo 1 ora si nu a mai avut problema bineinteles ca se incalze dar nu atat de tare ca inainte sau alt sfat este sa nul mai soliciti prea mult ( IMI DAI SHI MIE O FUNDA CA NU PREA AM PLZZZZ!