| DANNY1004 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu eroarea asta?

https://imgur.com/a/NYotB

De mai mult timp imi tot apare si cateodata trebuie sa dau si restart ca sa se deblocheze.
Am instalata ultima versiune si tot imi apare mesajul acela.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este vorba de Adobe Shockwave Player care oferă utilizatorilor posibilitatea de a se bucura de grafica 3D de înaltă calitate a prezentărilor interactive sau a aplicațiilor care implică o cantitate semnificativă de grafic sau de calcul, dar este folosită în cea mai mare parte pentru capabilitățile sale de implementare online a jocurilor.
Deci poate fi el defect (n-am inteles ce ai reinstalat!) sau placa video in sine. Ar fi bine sa schimbi Windowsul. Sa iei o alta versiune a aceluiasi Windows [Exemplu: Windows 7 (daca ai Windows 7) la fel dar din alta sursa] sau sa instalezi o versiune superioara (daca ai Windows 7, instaleaza Windows 8). Daca face la fel e placa video cu probleme.