| SimpleMan a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un program care sa iti "lucreze" vocea putin. Am inregistrat ceva si vreau cateva modificari ca vocea sa sune mai smooth. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Foloseste auto tune happy

Răspuns utilizator avertizat
| SimpleMan explică:

Pai, am inregistrat o melodie cantata separat al chitara/voce, am gasit program sa le sincronizez, dar mai intai vreau sa lucrez putin vocea, sa sune mai clar, si daca se poate si cu un mic negativ in spate ar fi perfect.

| SimpleMan explică:

Ms Ellys.O sa incerc programul dat de tine sa vad daca da rezultate. Daca merge bine ai o funda de la mine. happy