| AlexAVR a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa sterg niste mesaje de pe Discord? Ideea e ca am vorbit cu persoana aceea 3 ani pe Discord si sunt mult prea multe ca se le sterg cu click dreapta si delete, iar cu booti merge doar pe servere.
Ce pot face? Nu vreau sa dau doar X ca ii raman ei mesajele, doar mie mi se sterge conv. si asta doar pana intru pe ea iar.
Sigur e o solutie de genu' de cand s-a inventat discordu' pana in prezent, are cineva idee va rog? Vreun script sau ceva? Le-am facut si ticket celor de la Discord Staff daca imi pot sterge ei mesajele sau ceva dar inca nu au raspuns, aveti vreo idee?
Sunt dispus sa sterg' si contul' si tot ca sa se duca, dar daca imi sterg contul' tot ramane acolo conv si apare cu User_Deleted sau ceva de genu', este vreo sansa sa sterg? Indiferent de ce trebuie sa fac, doar sa mearga.

1 răspuns:
| Kiran a răspuns:

Nu exista optiunea sa stergi toata conversatia. Singura optiune e sa le stergi manual, dar vor ramane raspunsurile ei sau stergi contul si negi ca tu ai fost