| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva va rog mult sa imi spuna cum sa fac sa se auda clar sunetul cand inregistrez cu microfonul de la laptop? am tot umblat pe la setari sa reglez volumul si sa ajustez acolo unde scrie microphone boost dar orice fac si oricat de liniste e in camera tot se aude un fel de sunet bruiat continuu cand vorbesc ca si niste dereglari nu din cauza la vocea mea...

1 răspuns:
| blacklife997 a răspuns:

Poate e stricat? sau dul la un specialist si curatal.
mie microfonul de la laptop nu imi merge deloc si tot nu stiu dc. folosesc casti cu microfon