| Lovelly4YOU a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva?big grin Ce este Cydia si la ce ajuta. Funda:X

Răspuns Câştigător
| XxlovexX a răspuns:

Paai e mai complicat dar oricum te ajuta pentru ca e un fel de soft interzis in app store si e foarte bine daca il ai...cu cydia poti instala diferite programe cu cera poti descarca versiunea full, gratishappy

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Cydia este un fel de program pentru iPhone/iPod ce ajuta la instalarea jocurilor/programelor piratate din AppleStore fara sa fii nevoit/a sa la cumperi.Vine insotit de Installous. Cu alte cuvinte, te ajuta sa instalezi gratis jocuri si late chestii care in mod normal trebuiesc cumparate.