| olahlauracarmen3326 a întrebat:

Ma poate cineva ajuta, cum as putea debloca o persoana pe Instagram? Am incercat din lista unde am persoane blocate, dar nu am reusit pentru ca la randu lui si el m-a blocat ..si acum nici cum nu reusesc sa intru pe profilu respectiv.

5 răspunsuri:
| alexx1990 a răspuns:

Nu cred ca ai cum. Singurul lucru ar fi sa va vorbiți și sa va scoate unul dintre voi de la Block, pentru a putea mai apoi sa va dați follow laughing)

| AlexSalling a răspuns:

Fa-ti alt cont sau daca il cunosti, trimite-i un mesaj si spune-i sa te deblocheze.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar daca tu l-ai deblocat, dar daca el te tine inca blocat, evident ca nu il mai poti vedea.

| olahlauracarmen3326 explică (pentru AlexSalling):

Am reusit intr-un final, am facut un cont nou si am creat un grup unde l am invitat si pe el si pe mine si asa am reusit in lista de utilizatori blocati sa intru pe numele lui.el nu ma putea debloca pana nu il deblocam eu si invers!

| Anonima2206 a răspuns:

Cum ai reușit?