| AAlinaaa a întrebat:

Ma poate detecta politia pe chaturbate? laughing sau mai rau poate afla familia? big grin am banat Romania ca tara

23 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu te detecteaza politia. Chaturbate a devenit un site verificat de catre avast si nu sunt probleme pe aceasta tema. Doar sa nu te prinda parintii laughing

| RAY a răspuns:

Daca ai avut contul tau si ai banat Romania nimeni nu are ce sa isi faca

| VadTot a răspuns:

Ar fi cazul sa te lasi de aceasta meserie Esti varza!laughing))

| VadTot a răspuns:

Normal ca te poate detecta! Ce nu poate detecta politia in ziua de azi! laughing

| AAlinaaa explică (pentru VadTot):

Daca ma documentez nu inseamna ca sunt varza, desteptule

| VadTot a răspuns (pentru AAlinaaa):

Desteapto tu. esti...
Documenteaza te altfel! De exemplu prin google!
Nu aici.Si scuza ma ca ti zic. dar parerea mea este ca. in fine nu vreau sa te mai jignesc! Apropo cati ani ai?
Daca ai sub 18 ani... nu poti face nimic!
DEci te sfatuiesc sa te documentezi de pe google.Te asigur ca acolo vei gasi tot ce te intereseaza.E de ajuns sa scriii Totul despre chaturbate~ si iti va da o multime de site uri!
ok?
Mult Succes!

| AAlinaaa explică (pentru VadTot):

Nu dai dovada de inteligenta sa stii, e la mintea cocosului ca am facutat pe google dar nu am gasit si de accea am pus aici intrebare, nu te mai contrazice cu mine.

| AAlinaaa explică (pentru VadTot):

Si dragule, am peste 18 ani stai linistit

| VadTot a răspuns (pentru AAlinaaa):

Mai draga..Multi inainte. daca ai peste 18 ani!
spui ca n ai gasit nimic pe gooogle. si crezi ca vei gasi aici tot ce te intereseaza? in fine. imi cer mii de scuze pentru jigniri si promit sa nu ti mai raspund!

| AAlinaaa explică (pentru VadTot):

Stai linistit nu m-am suparat. aici speram sa gasesc pe cineva care a mai facut si sa imi dea anumite informatii :d

| VadTot a răspuns (pentru AAlinaaa):

off hai sa ti mai dau o idee.
incearca sa iei legatura cu fetele care au cont pe respectivul site. adica sa vorbesti cu ele. si. intelegi?

| AAlinaaa explică (pentru VadTot):

Ohh da asa elaughing multumesc

| VadTot a răspuns (pentru AAlinaaa):

Offf... hai pa...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politia nu ar avea nimic cu tine, doar cu site-ul, pentru ca ei au facut site-ul. Ca sa poti intra trebuie sa iei un program pentru VPN (adica sa ai alt IP) si s-a rezolvat treaba. happy (Gasesti pe google destule programe VPN, gen HideMyAss)

| DeathIncarnate a răspuns:

Care e adresa ta?

Răspuns utilizator avertizat
| rapp2020 a răspuns:

Orice poate afla politiawinking

| alin16y a răspuns:

1.Ce-i pasa politiei?
2. Daca ai rude in afara tarii sau care folosesc un VPN se prea poate.
3. Sper ca ai 18 ani laughing.

| AAlinaaa explică (pentru alin16y):

Parintii mei sunt in afara tarii, ce este acela un vpn. am blocat tara in care sunt ei

| LastyDJ a răspuns:

Da,politia te poate gasi fara nici un stres(si eu daca ma chinui un pic te pot gasi)iar parintii...Depinde,de competentele lor in calculatoare, de intereseul lor, si tot asa.